Volná pozice – Operátor výrobní linky

Do našeho výrobního centra v Roudnici nad Labem hledáme kolegu na pozici Operátor výrobní linky! Hledáme samostatného, pracovitého, manuálně zručného jedince se smyslem pro detail a preciznost, který bude mít na starosti obsluhu výrobní linky pro výrobu filtračních nanovlákenných membrán. Naším cílem je vyrábět jedinečné materiály pro nové produkty, které pomohou zlepšit životy nás všech. Pokud máte co nabídnout, přidejte se k nám!

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, nebo vyučen v technickém oboru;
  • Manuální a technická zdatnost;
  • Samostatnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a vysoké pracovní nasazení;
  • Zkušenosti s prací v chemických laboratořích a poloprovozech výhodou;
  • Zkušenosti se zaváděním nových technologických procesů výhodou;

Náplň Vaší práce:

  • Obsluha unikátní výrobní technologie na výrobu nanovlákenných membrán pro filtraci kapalin a plynů;
  • Optimalizace výrobních procesů na této technologii ve spolupráci s technologem;
  • Vedení záznamů o výrobních procesech;
  • Kontrola kvality vyrobených produktů;
  • Údržba a vylepšování výrobní technologie;

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti, která je jediným výrobcem keramických nanovláken na světě
  • Práci v mladém a rostoucím kolektivu s perspektivou kariérního růstu v oboru s obrovským potenciálem
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem